Ambalaj Malzemeleri

Çemberler – Ürün Katalogu

Polyester Çember PET

 Polyester Çember PET, ürünlerinizin bir arada tutulmasını sağlar. Ürünlerin birbirine bağlanması, palete bağlanması, sabitlenmesi için kullanılır. Plastik esaslı, güvenilir, pas ve kir yapmayan, güneş ışınlarına dayanıklı malzemedir. Sağlam, çelik çemberin doğru alternatifi, ekonomik, uygun fiyatlı, uygulaması kolay ve hızlıdır. İş kazası riski minimumdur. Değişik işletmelerde bant, band, şerit, ip, halat, kayış gibi isimlerle de anılan bir ambalaj malzemesidir.

Devamını oku

Polipropilen Çember PP

Çember PP; Polipropilen den üretilen bir çemberdir. Polyester Çember PET veya Kompozit Lifli Çemberlere göre daha düşük mukavemetlidir. Kolilerin, kangal şeklindeki kablo, hortum gibi ürünlerin birbirine bağlanması, palete bağlanması, sabitlenmesi için kullanılır. Plastik esaslı, güvenilir, pas ve kir yapmayan bir malzemedir. Sağlam, ekonomik ve fiyatı düşüktür. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Uygulama esnasında herhangi bir iş kazasına rastlanmamıştır. Değişik işletmelerde bant, band, şerit, ip, halat, kayış gibi isimlerle de anılan bir ambalaj malzemesidir.

Devamını oku

Kompozit Lifli Çember

Lifli Çember, ürünlerinizin bir arada tutulmasını sağlar. Ürünlerin birbirine bağlanması, palete bağlanması, sabitlenmesi için kullanılır. Plastik esaslı, güvenilir, pas ve kir yapmayan, güneş ışınlarına dayanıklı malzemedir. Sağlam, çelik çemberin doğru alternatifi, ekonomik, uygun fiyatlı, uygulaması kolay ve hızlıdır. İş kazası riski minimumdur. Değişik işletmelerde bant, band, şerit, ip, halat, kayış gibi isimlerle de anılan bir ambalaj malzemesidir.

Devamını oku

Çelik Çember

 Çelik Çember en eski çember türlerindendir. Menevişli ve boyalı olarak sınıflandırılır. Her iki sınıfın 13mm, 16mm, 19 mm, 25 mm, 32 mm genişlikteki ebatları mevcuttur. Çelik Çember hakkındaki tüm bilgilere açıklamalar kısmından erişebilirsiniz. Farklı sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Devamını oku

Koli İçi Koruyucular – Ürün Katalogu

Airplus Void Balonlu Naylon

Airplus Void Balonlu Naylon, hızlı ve muntazam bir şekilde boşluk doldurur. Hafif- orta ağırlıktaki ürünlerin muntazam bir şekilde sarmalanması ve kutu içinde hareketinin dayanıklı şekilde bloklanmasını sağlar. Bu sayede ürünlerin sevkiyat esnasında görebileceği hasarları minimuma indirmenizi sağlar.

Kategoriler:
Devamını oku

Airplus Cushion Balonlu Naylon

Airplus Cushion Balonlu Naylon, Film torbacıkları hava çemberlerine bölünmüştür. Bu sayede esneklik kazanan, bükülebilir ve katlanabilir hale gelen hava yastıkları ürünün en sıkı şekilde yastıklanmasını, sarmalanmasını ve hareketinin sınırlanmasını sağlar hızlı ve muntazam bir şekilde boşluk doldurur.

Kategoriler:
Devamını oku

Airplus Bubble Balonlu Naylon

Airplus Bubble Balonlu Naylon, Film torbacıkları yuvarlak hava çemberlerine bölünmüştür. Bu sayede esneklik kazanan, bükülebilir ve katlanabilir hale gelen hava yastıkları ürünün en sıkı şekilde sarmalanmasını sağlar.

Kategoriler:
Devamını oku

Airplus Wrap Balonlu Naylon

Airplus Wrap Balonlu Naylon, Film torbacıkları yuvarlak hava çemberlerine bölünmüştür. Bu sayede esneklik kazanan, bükülebilir ve katlanabilir hale gelen hava yastıkları ürünün en sıkı şekilde sarmalanmasını sağlar.

Kategoriler:
Devamını oku

Paperplus Classic Kağıt Dolgu

Paperplus Classic Kağıt Dolgu, tüm kutu içi koruyucu ambalaj uygulamalarında ürettiği sıkıştırılmış kağıt ve isteğe göre boyutlandırılabilen kağıt padleri sayesinde kullanılabilmektedir. Boşluk doldurma, yastıklama, sarmalama ve bloklama işlemlerinin tümünü etkili bir şekilde sağlayabilmektedir.

Devamını oku

Paperplus Chevron Kağıt Dolgu

PAPERplus® Chevron Kağıt Dolgu, ürünü koli içindeki boşlukların doldurulması için kullanılmaktadır. Tüp şeklinde üretilen yastıklarla daha geniş hacimlerim doldurulabilmesine olanak vermektedir.

Kategoriler:
Devamını oku