Gösterilen sonuç sayısı: 5

Çember Makineleri Endüstriyel ambalajlama sistemlerinin önemli elemanlarıdır. Çember üreten Makineler da bu isimle adlandırılabilirken esas vurgulanan Poliproplen PP, Poleyester Çember PET, lifli kompozit çember veya çelik çemberleri bağlayan Makinelerdir.
Çember Makineleri otomatik, yarı otomatik ve manüel olarak çalışırlar. Elbette kullanılan çember tipine ve çemberlenen ürüne göre farklılıklar gösterirler. En kapsamlıdan başlayarak sıralamak gerekirse bu Makineler; Full otomatik palet çember Makineleri, şarjlı, havalı, otomatik, çerçeveli otomatik, yarı otomatik çember Makineleri olarak gruplandırabiliriz.
Manüellerin haricindekiler ülkemize ithal olarak gelmektedir. Çin, Tayvan gibi uzak doğu ülkeleri ve Avrupa ülkeleri başlıca ihracatçılardır.
Makine seçimi yaparken neyi çemberlemek istediğimiz büyük önem taşır. Çok çeşitli ürünlere hitap ettiği için Makinelar da bu kadar çeşitli hale gelmiştir. Hangi çemberi kullanacağımız, ne boyutta bir ürün bağlayacağımıza göre Makine seçmeliyiz. Aksi taktirde fonksiyonel olarak uygun olmayabilir ve ya olması gerekenden fazla para harcayabiliriz.
Fabray Endüstriyel Ambalaj Sistemleri en uygun Makineyı seçebilmeniz için uzman kadrosuyla hizmetinize hazırdır. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Nevşehir, Konya, Kayseri, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale ve diğer tüm illerimize Sakarya dan hizmet verilmektedir. Siat, Maturi markaları Türkiye Distribütörlüğü.