Gösterilen sonuç sayısı: 1

Orbital Streç Sarma yörüngesel streç sarma olarak ta karşımıza çıkabilir. Streç sarma işinin en zor şekli olan dikey eksende sarma işidir. Ürünün yörüngesinde dönen streç bobinleri ile sarma işi yapılır. Hem ürün hareket ettirilir hem de streç bobinleri. Orbital streç sarma makinelerinde uzman bir dünya markası olan Plasticband Türkiye’de ki hizmetlerini Fabray Endüstriyel Ambalaj Sistemleri ile vermektedir.

Bu sistemde çalışan ve ihtiyacınıza cevap verebilecek 3 farklı model ile Orbital Streç Sarma işi yapılmaktadır. Atis, Neleo ve Artemis. Makinelerde genel üretimin aksine ucuz üretim yerine doğru üretim felsefesi geçerli kılınmıştır. Maliyetin düşürülmesi için tek bobin kullanılan makinelerde, ürünün savrulması sorun olmaktadır. Fabray tarafından Türkiye pazarına sunulan Atis, Neleo ve Artemis modellerinde çift bobin ile bu sorun aşılmış, yüksek kalitede bileşenlerle sağlam ve güvenilir makineler üretilmiştir.

Dünya genelinde 2000 üzerinde çalışan makinesiyle satış sonrası hizmetler önem veren Plasticband, Fabray’la Türkiye’de ki müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Streç sarma makineleri hakkında ki tüm hizmetler Sakarya’dan tüm Türkiye genelinde verilmektedir.