Tek bir sonuç gösteriliyor

Palet Streç Sarma Makinası palet üzerindeki veya küme halinde bir araya getirilmiş ürünler üzerine streç film saran makinelerdir. İlk akla gelen döner tablalı Palet Streç Sarma Makinasıdır. Büyük ürünler için paletlerin sabit durduğu, makinanın paletin etrafında döndüğü Robot modeller yeni nesil olarak endüstrilerin hizmetine sunulmaktadır.

Döner tablalı Palet Streç Sarma Makinaları için; ilk aklımıza gelen klasik makinalar söylemimiz bu makinaları biraz basit algılamamıza neden olabilmiştir. Elbette yeni nesil makineler için bu büyük bir haksızlık olur. Fabray’ın, Siat Türkiye olarak pazara sunduğu Prowrap palet sterç sarma makinası, Ruping sistem ile streç filmi halat haline getirerek çok sağlam bir sarım yapabiliyor. Bu sarımı yukarı doğru veya aşağı doğru seçebiliyorsunuz. Çok zengin programlama yeteneğine sahip. Kullanılan streç filmin miktarını hesaplamak, farklı bir çok sarım programı yapabilmek, üstten veya alttan yarım ruping yapabilmek, paletin farklı yerlerinde farklı  sarım teknikleri seçebilmek, kabiliyetlerinden bazılarıdır. Elbette %240-%300 ve %400 lük öngerdirme kabiliyetleri hemen gözünüze çarpacaktır.

Siat Türkiye Distribütörü Fabray

Fabray, Siat Türkiye olarak Onewrap, OneWrapPlus, Prowrap ve BeeWrap modelleriyle sizin için en uygun Palet Streç Sarma Makinasını belirleyebilir.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?