Gösterilen sonuç sayısı: 1

Palet Streç Sarma paletin üzerine istiflenmiş olan ürünlerin paletle birlikte streç film sarılma işlemidir. Bu sayede ürünlerin dağılması önlenmiş olur. Aynı zamanda ortamdaki tozdan ve ıslanmaktan da korunmuş olur. Endüstrilerin neredeyse tamamında bu uygulama kullanılmaktadır.

Streç filmin yapısı esnektir. Palet Streç Sarma işi elastiki bir kumaştan giyilmiş bir elbiseden hissettiğiniz gibi ürünleri sarıp sarmalar. Bu işlemler manüel olarak insan gücü ile de yapılabilir. Ama en doğrusu bu iş için üretilmiş makineleri kullanmaktır. Bu sayede işçilikten, zamandan ve kullanılan streç filmden tasarruf sağlanır. Elbette makine ile streç film sarılmış bir palet çok daha sağlam ve korunaklı olur.

Palet Streç Sarma yapan makinelere streç film makinası, streç film sarma makinesi. palet streç film sarma makinesi gibi adlar verilir. Fabray Siat Türkiye olarak; Onewrap, Onewrap Plus, Prowrap ve BeeWrap markalarıyla, ihitiyaca göre çeşitlenmiş streç film sarma makineleri satışı yapmaktadır. Ayrıca Atis, Neleo ve Artemis markalarıyla da yatay streç sarma işi yapan orbital streç sarma makineleri ile hizmet vermektedir.

Palet Streç Sarma ihtiyaçlarınızda www.fabray.com ‘a çözümlerimizle bekliyoruz.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?