Gösterilen sonuç sayısı: 1

Palet Streçleme Makinası ihtiyacı hasıl olduğunda seçimi nasıl yapmalıyız? Ne tip bir Palet Streçleme Makinası olmalı? Döner tablalı Siat tarafından üretilen Onewrap, Onewrap Plus, Prowrap  mi? Motorlu ön gerdirmeli mi manüel gerdirmeli mi? Beewrap robot mu? İhtiyacımız Yatay streç film sarılması ise Plasticband Türkiye olarak Fabray tarafından satışa sunulan Atis, Artemis veya Neleo orbital modellerinden seçebiliriz.

Fabray, Palet Streçleme Makinası ürünlerinde, teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme olan streç film ürünleri ile hizmetinizdedir. Sakarya merkezde bulunan Fabray servisi; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, İzmit – Kocaeli, Düzce, Bolu, Antalya, Adana, Mersin ve Türkiyenin tüm illerine hizmet ulaştırmaktadır.

Fabray ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir. Fabrikanızda ki ürünleriniz üzerinde yapılan inceleme ile; döner tablalı ve ya robot  tavsiye edilebilir. Ayrıca döner tabla çapı, sarım yüksekliği belirlenir. Ropig sisteme ihtiyaç bulunup bulunmadığı konusunda bilgilendirme yapılır. En doğru makina seçimi için tecrübelerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Fabray’la iletişime geçip broşür talep edebilir, ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?