Tek bir sonuç gösteriliyor

Siat OneWrap Siat tarafından İtalya’da üretilen, Fabray Ambalaj tarafından Siat Türkiye olarak Türkiye’de satışa sunulan Streç Sarma Makinasıdır. Döner tabla üzerinde paletli yüklerin streç ile sarılmasını sağlar. Motorlu öngerdirme ve mekanik öngerdirme olarak 2 farklı çeşidi bulunur. Motorlu öngerdirme ile straç filmi palete sarmadan önce %240 uzatır. Yani aldığınız 1 m streç filmi 3,4 metre olarak kullanabilmenize olanak sağlar. Bu çok büyük bir tasarruftur. Mekanik öngerdirmeli modelde ise makanik bir düzenekle streç filmin uzatılması sağlanır.

Siat OneWrap standart olarak 1500 mm lik tabla çapı ile satışa sunulur. Tabla çapı 1650 mm den 2200 mm ye kadar çeşitlenebilir.

Kule yüksekliği de standart olarak 2,1 m den başlar ve ihtiyaca göre çeşitlenir. Makina tamamıyla kaliteli bileşenlerden oluşur. Ucuza mal etmekten ziyade sağlam ve iyi bir makina yapılması konusuna önem verilmiştir. Diğer markalara göre daha sessiz çalışır. Çünkü tabla altındaki tekerlek sayısı daha fazladır.

Fabray ambalaj Siat OneWrap makinaları Siat Türkiye olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antalya, Mersin ve tüm Türkiye’de satışını yapar. Teknik servis hizmeti de Fabray tarafından verilir.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?