Tek bir sonuç gösteriliyor

Streç Sarma Makinası Çeşitleri işletmenizdeki ihtiyaçlara göre tasarlanmış modellerdir.  Siat Onewrap, Siat Onewrap Plus, Siat Prowrap, Siat Beewrap modelleriyle ihtiyacınıza göre seçim yapılabilir. En doğru seçim yapmak için, ihtiyaçları doğru tespit etmek gerekir.

Bu modeller döner tablalı Streç Sarma Makinası Çeşitleri, Robot Streç Sarma Makinası Çeşitleri olarak kategorilendirilebilir. Döner tablalı Streç Sarma Makinası Çeşitlerinde tabla çapı ve sarım yüksekliği de ihtiyaca göre tasarlanır. Fabray Siat Türkiye olarak hizmetinizdedir.

Fabray  ürünlerinde, teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme olan streç film ürünleri ile hizmetinizdedir. Sakarya merkezde bulunan Fabray servisi; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, İzmit – Kocaeli, Düzce, Bolu, Antalya, Adana, Mersin ve Türkiyenin tüm illerine hizmet ulaştırmaktadır.

Fabray Endüstriyel Ambalaj Sistemleri ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir. Fabrikanızda ki ürünleriniz üzerinde yapılan inceleme ile; döner tablalı ve ya robot  tavsiye edilebilir. Ayrıca döner tabla çapı, sarım yüksekliği belirlenir. Ropig sisteme ihtiyaç bulunup bulunmadığı konusunda bilgilendirme yapılır. En doğru makina seçimi için tecrübelerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?