Gösterilen sonuç sayısı: 3

Streç Sarma Makinası streç filmi ürün üzerine saran makinalardır. Dikey eksende veya yatay eksende sarım yapan makinalar vardır. Streç sarma işlemini kolaylaştırırlar, kullanılan streç filmden tasarruf sağlarlar. Yapılan ambalajın sağlam ve güvenilir olmasını sağlarlar. Fabray, Siat Türkiye olarak Onewrap, Onewrap Plus, Prowrap, Beewrap modelleriyle Plasticband Türkiye olarak Atis, Neleo ve Artemis modelleriyle satışa sunulmaktadır.

Streç Sarma Makinası tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri de Türkiye’de Fabray tarafından verilmektedir.

Fabray, teknik servis, yedek parça ve sarf malzeme olan streç film ürünleri ile hizmetinizdedir. Sakarya merkezde bulunan Fabray servisi; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Tekirdağ, İzmit – Kocaeli, Düzce, Bolu, Antalya, Adana, Mersin ve Türkiyenin tüm illerine hizmet ulaştırmaktadır.

Streç Sarma Makinasında Fabray Farkı

Fabray, Strec Sarma Makinasi için ücretsiz keşif hizmeti de vermektedir. Fabrikanızda ki ürünleriniz üzerinde yapılan inceleme ile; döner tablalı ve ya robot  tavsiye edilebilir. Ayrıca döner tabla çapı, sarım yüksekliği belirlenir. Ropig sisteme ihtiyaç bulunup bulunmadığı konusunda bilgilendirme yapılır. En doğru makina seçimi için tecrübelerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Sohbeti başlatın.
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba ben Candaş, size nasıl yardımcı olabilirim?