Gösterilen sonuç sayısı: 3

Streç Sarma Makinesi yatay eksende ve dikey eksende ürünlere streç film saran makinedir. Yatay eksende streç sarma işi manüel olarak insan gücü ile de yapılabilir. Bu sayede Streç Sarma Makinesi yatırımı yapmaya gerek kalmaz. Ancak bu durumda yüksek iş gücü maliyeti, zaman kaybı ve yüksek streç film tüketimi bizi bekliyor olacaktır. Dikey eksendeki streç film sarma işini ise insan gücüyle yapmak neredeyse imkansızdır. Makineleşmek ve otomasyon yatırım maliyeti gerektirse de getirileri bu maliyetleri rahatlıkla karşılayabilir.

Yatay eksendeki Streç Sarma Makinesi olarak; yüksek kalitede bileşenleri, sağlam yapısı ve dünya genelindeki teknik servis hizmetleriyle Siat markası en önde gelenlerdendir. Siat, tüm bu hizmetleri Türkiye’de Fabray Endüstriyel Ambalaj Sistemleriyle vermektedir. İhtiyaca göre Onewrap, Onewrap Plus, Prowrap ve Beewrap modellerinden biri doğru seçim olacaktır.

Dikey eksende yapan Streç Sarma Makinesi ise yine bir dünya markası Plasticband tır. Plasticband ta Türkiye’de ki tüm hizmetleri Fabray Endüstriyel Ambalaj Sistemleri ile vermektedir. Atis, Neleo ve Artemis modelleri yüksek kalitede bileşenleri, sağlam yapısı ve dünya genelindeki teknik servis hizmetleriyle doğru seçim olacaktır.

SIAT ProWrap Serisi Streç Sarma Makinaları

SIAT ProWrap Streç Sarma Makinası

Orbital Streç Sarma Makinaları

Neleo Orbital Streç Sarma Makinası