FABRAY HAKKINDA

Sakarya’dan Türkiye’nin dört köşesinde üretilen ürünlerin ambalajlanmasıyla ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz; Ambalajlama makine ve ekipmanları ile sarf malzemelerinden oluşmaktadır. Ücretsiz olan keşif hizmetimiz ile ürünlerinize uygun ambalaj şekli, kullanılması gereken makine ve sarf malzemeleri hakkında tavsiyelerde bulunurken ilk önceliğimiz güvenliktir. Ardından ekonomik olması, hızlı ve kolay ambalajlama ve görünüş kriterlerini dikkate alırız.

Müşteri memnuniyetinin önemine tüm kalbimizle inanmaktayız. Ürünlerinizin Güvenli, Ekonomik, Hızlı, Kolay ve Şık bir şekilde ambalajlanması için tüm imkanlarımızı kullanmaya hazırız.

Misyon
Müşteri beklentilerini, Dünya standartlarında karşılayacak en efektif ambalajlama malzemelerini, makinelerini ve yöntemlerini, 14 yıllık tecrübemizle ülkemizdeki tüm endüstrilerle buluşturmak.

Vizyon
Endüstriyel ambalajlama sektöründe yenilikçi ürün ve hizmetlerle tüketicinin birinci tercihi olan, iş ortaklarıyla yaratıcı çözümler üreten, teknoloji ve markalarıyla fark yaratan, ülkeye ve insana saygılı bir şirket olmak.

Değerler
Müşteri beklentilerini karşılamak üzere çıktığımız bu yolda firmamızın temel prensipleri; dürüst, güvenilir, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı olmaktır. Ülkemizde eğitim, sağlık ve çevre değerlerine sahip çıkarak, bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.